Kategorie: Foto, Aktuality

Vyhráli jsme a postupujeme do krajského kola.

Vyhráli jsme a postupujeme do krajského kola.Výborného úspěchu dosáhli naši fotbalisté – Jakub Jedlička, Lukáš Kadlec, Zuzana Kadrnožková, Daniel Kára, Tadeáš Krejča, Daniel Mašata, Štěpán Plucar, Matyáš Stehlík, Daniel Šmíd, Michal Tříletý a Adam Tůma.

Ve středu 9. května 2018 se zúčastnili okresního kola poháru v minikopané s názvem Mc Donald´s Cup, který se konal na stadionu Vajgar v Jindřichově Hradci. Do turnaje se přihlásilo 11 družstev. V základní části naši odehráli čtyři zápasy a postoupili bez porážky do semifinále a nakonec i do finále. V boji o první místo zvítězili nad družstvem z Třeboně 1 : 0.

Tři nejlepší družstva byla oceněna medailemi a získala pohár. Ale co je nejdůležitější? Naše vítězné družstvo má právo postupu do krajského kola, které se koná 18. května 2018 v Písku. Držme našim hráčům palce. Zvláštní poděkování patří Michalu Krtkovi, trenérovi, který hráče vedl až do vítězného konce.

Všem sportovcům blahopřejeme  a děkujeme za výbornou reprezentaci školy.

Mgr. Jitka Chvátalová 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.