Kategorie: Foto, Aktuality

Výsledky sběrové soutěže

Výsledky sběrové soutěžeV letošním školním roce se naše škola opět zúčastnila soutěže ve sběru druhotných surovin se společností F.I.I., s.r.o. Fantastické první místo ve sběru hliníku a krásné 7. místo ve sběru papíru dokazuje, že nezahálíme a sbíráme a třídíme, co nám síly stačí.

Nejlepší žáci dostali věcné ceny od společnosti  F.I.I., s.r.o., zároveň jsou oceněni Občanským spolkem při ZŠ poukazem do obchodního domu PRIOR Dačice a nejlepší 3 třídy si pochutnaly na velké sladké odměně.

Děkujeme všem žákům, kteří se zapojili do sběrové soutěže, rodičům a opatrovníkům za pomoc a v neposlední řadě děkujeme panu školníkovi za organizaci shromažďování a odvozu materiálu.

Peníze za sběr jsou poukázány na účet Občanského spolku při ZŠ, kde jsou dále využívány ve prospěch všech našich žáků.

Mgr. Jaroslava Dohnalová, předsedkyně OS 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.