Výsledky sběrové soutěže

Výsledky sběrové soutěžeV letošním školním roce se naše škola opět zúčastnila soutěže ve sběru druhotných surovin se společností F.I.I., s.r.o. Fantastické první místo ve sběru hliníku a krásné 7. místo ve sběru papíru dokazuje, že nezahálíme a sbíráme a třídíme, co nám síly stačí.

Nejlepší žáci dostali věcné ceny od společnosti  F.I.I., s.r.o., zároveň jsou oceněni Občanským spolkem při ZŠ poukazem do obchodního domu PRIOR Dačice a nejlepší 3 třídy si pochutnaly na velké sladké odměně.

Děkujeme všem žákům, kteří se zapojili do sběrové soutěže, rodičům a opatrovníkům za pomoc a v neposlední řadě děkujeme panu školníkovi za organizaci shromažďování a odvozu materiálu.

Peníze za sběr jsou poukázány na účet Občanského spolku při ZŠ, kde jsou dále využívány ve prospěch všech našich žáků.

Mgr. Jaroslava Dohnalová, předsedkyně OS