Kategorie: Aktuality, Psaní na klávesnici ZAV

Výsledky soutěže Velikonoční datlování 2018

Výsledky soutěže Velikonoční datlování 2018Ve středu 11. dubna 2018 byla slavnostním vyhlášením výsledků a předáním cen nejlepším ukončena soutěž žáků naší školy v psaní na klávesnici - VELIKONOČNÍ DATLOVÁNÍ. Soutěže se zúčastnilo celkem 79 žáků.

Žáci byli rozděleni do třech kategorií. Mladší žáci (6. a 7. třída) a starší žáci (8. a 9. třída) soutěžili ve dvou disciplínách – Výuce ZAV a ZAV Houbař. Třetí kategorie, nejmladší žáci (3., 4. a 5. třída), soutěžili pouze ve Výuce ZAV.

V kategorii nejmladších žáků si nejlépe vedla Natálie Antoňů z 5.A. Mezi mladšími žáky si nejlépe vedl Tomáš Krejčí ze 7. A. Nejlepší mezi staršími soutěžícími byl Dominik Bouda z 8.A.

Všem zúčastněným žákům děkujeme za jejich výkony a vzornou reprezentaci školy. A gratulujeme, protože díky nim, je naše škola na krásném třetím místě v této celorepublikové soutěži psaní na klávesnici.

Výsledková listina - nejlepší žáci (formát PDF)

Mgr. Jitka Krejčí 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.