Kategorie: Aktuality, Kroužek flétniček a kytar

Vystoupení hudebních kroužků pro rodiče

Vystoupení hudebních kroužků pro rodičeČerven ťuká na dveře a naše mimoškolní aktivity končí. V úterý 29. května jsme se rozloučily s hudebními kroužky – flétničkami a kytarkami společným vystoupením pro rodiče a všechny blízké.

Výsledek našeho celoročního snažení předvedly flétničky – začátečníci 8 lidovými písničkami, malé kytarky ukázaly, že umí střídat akordy a také si s hraním i zazpívat. Pokročilá skupina kytar i fléten se mohla pochlubit společnou hrou na kytary a flétny a novodobými skladbami jako je Hallelujah od Leonarda Cohena nebo písní „Když nemůžeš, tak přidej“ od skupiny Mirai atd. Protože vytrvalost u hudebního nástroje přináší své ovoce a hudba, která se stane součástí života obohacuje celou osobnost, doufám, že se v září všichni opět setkáme a budeme se těšit ze společných chvil strávených s hudebním nástrojem.

Všem účastníkům děkuji.

Mgr. Jaroslava Dohnalová 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.