Kategorie: Aktuality

Z knihovny do parku

Z knihovny do parkuZ knihovny rovnou do parku se 2. dubna vydaly druhé třídy pozorovat probouzející se jarní přírodu. Viděli jsme jaterník podléšku, sasanku hajní, plicník lékařský, křivatec žlutý, sedmikrásku chudobku, violku vonnou a mnoho dalších rostlin.

Ze živočichů děti nejvíce zaujala ruměnice pospolná, která se zde letos vyskytovala opravdu ve velkém množství, veverky a holub hřivnáč. A protože jsme si o životě v parku na jaře vyprávěli již vícekrát, děti měly o všem pěkný přehled.

Nyní se bude jarní park měnit týden po týdnu, pokaždé bude vypadat jinak a vy v něm budete moci pozorovat nové právě kvetoucí rostliny.

Půjdete se také podívat na tu krásu?

Mgr. I. Hrbková a Mgr. J. Procházková

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.