Kategorie: Aktuality

Žáci 8. B se zúčastnili ANTIFET FESTU - soutěžního festivalu amatérských filmů

Žáci 8. B se zúčastnili ANTIFET FESTU - soutěžního festivalu amatérských filmůDvě skupiny žáků z 8. B natáčely krátký film o vybraných patologických jevech dospívající mládeže. Konkrétně se jednalo o ztvárnění průběhu nemoci bulimie a o šikanu ve škole.

K natáčení využili prostory naší základní školy, ale také učebny Základní umělecké školy v Dačicích. Při konečném zpracování nás potrápila technika, ale vše dopadlo ve prospěch krátkých poučných dokumentů. Děkujeme za herecký výkon panu řediteli Havlíkovi a dalším herečkám z učitelského sboru. Držíme palce při hodnocení krátkých filmů v pořadatelské základně v Praze a doufáme, že alespoň jeden z filmařských týmů naší školy postoupí do vyššího kola soutěže.

Mgr. Zuzana Voldřichová 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.