Kategorie: Aktuality

Zadávání úkolů žákům v době uzavření školy

Vážení rodiče, milí žáci, na základě vyhlášení Vlády České republiky jsem rozhodl o uzavření budovy školy od 11. března 2020 do odvolání. Žákům je po celou dobu uzavření školy zakázán vstup do budovy. Vyučující jsou povinni až do odvolání průběžně poskytovat žákům výukové materiály a domácí úkoly prostřednictvím elektronické žákovské knížky programu Bakaláři nebo v případě žáků 1. a 2. ročníku prostřednictvím e-mailu rodičů. Zaslané výukové materiály jsou plnohodnotnou součástí vyučovacího procesu a zadané úkoly jsou pro žáky povinné.

Případné nejasnosti kolem zadávaných úkolů je možné s vyučujícími řešit prostřednictvím elektronické žákovské knížky nebo e-mailové komunikace.

Mgr. Bohumil Havlík ředitel školy, v.r.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.