Kategorie: Aktuality

Zápis do 1. ročníku klepe na dveře

Zápis do 1. ročníku už pomalu klepe na dveře. Těšíme se na budoucí prvňáčky a rádi bychom připomněli několik skutečností, které se zápisu týkají.

Zápis se koná v pátek 5. dubna od 13:00 do 17:00 hodin v pavilonu 1. stupně (horní pavilon školy). Aby vše probíhalo hladce a bez zbytečného čekání, bude zapisování probíhat současně ve dvou učebnách. A pokud by se stalo a bylo nutné chvíli počkat a dětem ukrátit chvíli, pro takovou příležitost připravujeme na chodbě několik soutěží a her. Je důležité, aby rodič při zápisu dítěte předložil svůj občanský průkaz, rodný list dítěte a vyplněný Dotazník pro rodiče žáků prvního ročníku, který obdrželi rodiče v mateřské škole (pokud se tak nestalo, nevadí, dotazník je možné vyplnit přímo při zápisu). Další informace o zápisu je možné získat na školních stránkách v sekci úřední deska http://www.zsdacice.cz/dokumenty-uredni-deska

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.