Kroužek flétniček a kytar rss

Vystoupení hudebních kroužků pro rodiče

Vystoupení hudebních kroužků pro rodičeČerven ťuká na dveře a naše mimoškolní aktivity končí. V úterý 29. května jsme se rozloučily s hudebními kroužky – flétničkami a kytarkami společným vystoupením pro rodiče a všechny blízké.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 30.5.2018 15:07  •  Přečteno: 200x  •  Komentářů: 0

Vystoupení kytar a fléten

Vystoupení kytar a flétenCeloroční trénink a zkoušení jsme uzavřeli vystoupením pro rodiče. Pokročilejší i méně pokročilí předvedli rodičům, co se za celý rok naučili.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 8.6.2017 14:44  •  Přečteno: 559x  •  Komentářů: 0

Flétny a kytary našich žáků zněly Katolickým domem

Flétny a kytary našich žáků zněly Katolickým domemDruhou květnovou neděli jsme byli pozváni na vystoupení do Katolického domu. Děti předvedly, jak umí hrát na kytary a flétny, na které se učí v rámci zájmové aktivity přímo v naší ZŠ.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 22.5.2015 13:58  •  Přečteno: 1025x  •  Komentářů: 0