Školní družina má dvě oddělení.

Vychovatelkou v 1. oddělení je paní Jana Stachová a ve 2. oddělení je paní A. Kupcová.

Provoz školní družiny je v době od 6,30 do 16,00 hodin. V činnosti školní družiny jsou zastoupeny všechny složky výchovy. Děti si mohou během docházky psát domácí úkoly, kreslit různé obrázky a udělat výrobky k různým výročím, dárky a pohyblivé hračky z papíru i z jiných materiálů.

K oblíbeným zábavám dětí patří i velké množství společenských her a stavebnic, které se každý rok doplňují. Po sportovní stránce mohou děti využívat tělocvičnu k různým míčovým i pohybovým hrám. Děti ze školní družiny pod vedením obou vychovatelek také pravidelně nacvičují různá divadelní a hudební vystoupení, která předvádí např. při dnech otevřených dveří.