Školní družina má tři oddělení.

Vychovatelkou v 1. oddělení je paní Jana Stachová a ve 2. oddělení paní Gabriela Procházková a ve 3. oddělení paní Alena Šťastná.

Školní družina je v provozu v době od 6:30 do 16:00 hodin.

V činnosti školní družiny jsou zastoupeny všechny složky výchovy. Děti si mohou během docházky psát domácí úkoly, kreslit různé obrázky a udělat výrobky k různým výročím, dárky a pohyblivé hračky z papíru i z jiných materiálů. K oblíbeným zábavám dětí patří i velké množství společenských her a stavebnic, které se každý rok doplňují. Po sportovní stránce mohou děti využívat tělocvičnu k různým míčovým i pohybovým hrám. Děti ze školní družiny pod vedením obou vychovatelek také pravidelně nacvičují různá divadelní a hudební vystoupení, která předvádí např. při dnech otevřených dveří.