Zájmové aktivity žáků ve školním roce 2018/2019 organizované školou

Název aktivity Určeno pro Učebna/vedoucí Den, hodina
Dyslexie (pro vyšetřené PPP) 2. - 5. ročník J. Chvojsíková Po 12:30 - 13:30
Dyslexie (žáků se školním neúspěchem) 2. - 5. ročník J. Chvojsíková Ćt 12:45 - 14:45
Sportovní hry 1 1. - 2. ročník tělocvična/A. Benešová, M. Urbánková St 12:45 - 13:30
Sportovní hry 2 3. - 5. ročník tělocvična/J. Chvátalová, J. Chvojsíková St 13:00 - 13:30
Sportovní hry 3 6. - 9. ročník tělocvična/A. Benešová, M. Urbánková St 14:00 - 15:30
Angličtina hrou 1. ročník J. Procházková Po 12:15 - 13:00
Angličtina  pro druháčky 2. ročník V. Navrátilová Pá 12:00 - 12:45
Flétničky  1. + 3. ročník J. Krátká Pá 13:00 - 13:45
Flétny 3. + 4. ročník J. Dohnalová Út 13:00 - 14:00
Kytary 1 1. - 5. ročník J. Dohnalová Čt 13:00 - 14:00
Dramatický kroužek 2. - 5. ročník aula/J. Stachová Po 14:30 - 16:00
Kondiční cvičení 1. - 5. ročník tělocvična/G. Procházková St 7:00 - 7:45
Vaření 2. - 5. ročník cvičná kuchyně/J. Stachová Čt 14:00 - 16:00
Šikulové 2. - 3. ročník G. Procházková Út 14:30 - 16:00
Taneční kroužek 2. - 5. ročník J. Procházková St 13:00 - 13:45
Psaní na klávesnici ZAV 3. - 5 ročník IVT/J. Krejčí St 12:40 - 13:25
Dyslektický kroužek 2. stupeň J. Kühtreiberová Út 13:35 - 14:20
Logopedie Dráček  1. ročník J. Krátká Po 11:50 - 12:35
Čtenářský klub 1. ročník žákovská knihovna/J. Krátká Út 12:00 - 13:30
Keramika 1 2. - 5. ročník keramická dílna/J. Krátká sudý týden St 13:00 - 14:00
Keramika 2 1. - 2. ročník keramická dílna/G. Procházková St 14:30 - 16:00
Malý technik 1 1. - 2. ročník  L. Vopálenská Po 12:05 - 12:50
Malý technik 2 1. - 5. ročník J. Procházková Út 13:00 - 14:30
Mladý technik  6. - 9. ročník IVT/P. Janda St 14:00 - 15:30
Deskové hry 6. - 8. ročník  R. Dvořáková Bude upřesněno
Globe 6. - 9. ročník Fy/S. Dvořáková, B. Šuhaj Po 14:00 
Matematika - příprava na přijímací zkoušky na SŠ 9. ročník R. Dvořáková Bude upřesněno
Včelařský kroužek 3. - 9. ročník Ing. J. Pokorný Čt 13:00 - 16:00