12 / 2017

Úřední hodiny: od 8,00 do 14,00 h
Telefon číslo: 384 420 433

Pokyny pro strávníky

(vybráno z provozního řádu školní jídelny platného od 1. 1. 2012):

• Strávník se přihlašuje ke stravování na základě přihlášky, kterou po vyplnění odevzdá v kanceláři školní jídelny. Zde obdrží zdarma magnetickou kartu, při znehodnocení nebo ztrátě karty si strávník novou kartu hradí (cena 50 Kč).
  • Stravné je hrazeno z účtu. Stravné nelze hradit v hotovosti.
  • Cena za oběd je stanovena podle kategorie:

1. kategorie (7 - 10 let) 20,- Kč

2. kategorie (11 - 14 let) 22,- Kč

3. kategorie (15 a více let) 23,- Kč

oběd do jídlonosiče 57,- Kč

• Obědy se objednávají a vydávají pomocí magnetické karty. Oběd je objednán po projetí karty terminálem u kanceláře ŠJ na následující den. Objednání na jiný den je možné v kanceláři ŠJ. Jídelní lístek je vyvěšen na nástěnce u kanceláře ŠJ.
  • Oběd se neodhlašuje, pouze lze odhlásit objednaný oběd do 14 hodin téhož dne. Žák (student), který onemocněl, má možnost objednaný oběd si vyzvednout.
  • Žáci a studenti, kteří nejsou přítomni ve škole, nemají nárok na dotovaný oběd. Mohou si zakoupit oběd za plnou cenu.
  • Výdej obědů:
    • od 11,20 do 11,35 h - strávníkům do jídlonosiče,
    • od 11,35 do 14,00 h - žákům, studentům a zaměstnancům.
  • Vstup do školní jídelny je povolen pouze strávníkům, kteří mají objednaný oběd. Žáci a studenti přicházejí do ŠJ přezuti.
  • Strávníci jsou povinni dbát pokynů zaměstnanců ŠJ a pedagogického dozoru, dodržovat pravidla slušného chování a stolování, dbát hygienických a bezpečnostních norem a udržovat v prostorách ŠJ čistotu.
  • Strávník si vezme podnos a příbor. Podle objednávky se postaví k výdejnímu okénku č. 1 nebo č. 2 a kartou potvrdí objednání oběda. Vydaný oběd si odnese ke stolu, napustí si nápoj. Použité nádobí odnese k okénku č. 3 a do připravené nádoby dá zbytky jídla.
  • Pokud nemá strávník oběd objednán domluví se v kanceláři ŠJ.
  • Během výdejní doby zajišťují úklid kuchařky u okénka č. 3.
  • Úmyslně zničené a rozbité vybavení ŠJ bude dáno viníkovi k náhradě.
  • Úraz, problémy a připomínky ke stravě hlásí strávníci v kanceláři ŠJ.
  • Z jídelny nesmí nikdo vynášet nápoje, zbytky jídla a vybavení ŠJ.
  • Strávník nebo jeho zákonný zástupce je povinen nahlásit změnu bydliště, čísla účtu a ztrátu karty, ukončení stravování.
  • Finanční částka, která zůstala na účtu školní jídelny bude vrácena na účet strávníka.
  • V případě nedodržení provozního řádu nebo jeho hrubého porušení bude strávník vyloučen ze stravování.

Více na http://www.sjdacice.cz